poniedziałek, 22 maja 2017

Schtrasne MiniwarsyPonieważ blogów z figurkami napoleońskimi,  zwłaszcza tymi malowanymi, a nawet konwertowanymi  w sposób możliwie najbliższy realiom historycznym nigdy za wiele, postanowiłem zareklamować niedawno powstały kącik sieciowy mojego kolegi  Roberta- "Schtrasnego". 
Najnowszy wpis Roberta, dotyczy austriackich huzarów z 4 pułku Hessen Homburg. Te i inne bardzo ciekawe i oryginalne  prace  obdarzonego  dużym poczuciem humoru  "Schtrasnego" można znaleźć pod linkiem https://miniwarsy.blogspot.com/
Skonwertowani huzarzy 
Różne armie, różne formacje, niekiedy  wręcz  unikalne pomysły modelarskie, a  wszystko robione w sposób przemyślany, po wnikliwym przebadaniu zwłaszcza od strony historycznej.  
Serdecznie zapraszam  do odwiedzania tego bloga. Niewątpliwie  miłośnicy  wojen napoleońskich w skali 1/72 mogą znaleźć tam coś dla siebie. 
Pozdrawiam.
A.

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Spox, tu mogę promować co chcę, nawet to co zamyka środowisko w zaklętym, kamiennym kręgu ;-)

   Usuń
 2. W końcu to Twój prywatny blog możesz tutaj pisać i robić co Ci się żywnie podoba (tak działa prywatna własność). Chyba, że wcześniej tak nie było, to gratuluję "odzyskania niepodległości" również w szerszym kontekście i cieszę się, że na nowo odnalazłeś miejsce, w którym nikt Cię nie krępuje. Taki powiew wolności jest zawsze bardzo ożywczy. Powodzenia życzę

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za życzenia. Cóż, taka moda na odzyskiwanie... Na szerszy kontekst trzeba będzie niestety trochę poczekać, ale myślę, że damy radę, wystarczy poczekać :-) Jeśli moja działalność ma przyczyniać się do zacieśniania, zawężenia kręgu sympatyków i graczy w napoleonkę to wolę zamknąć się we własnym kącie. Bo chyba o to Wam chodziło prawda ?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie o to, ale nie mam zamiaru już tego prostować. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. W tym właśnie problem. Nie macie zamiaru podawać przykładów,a na pytania o nie odpowiadacie kpiąco, nie zamierzacie prostować ani nie bierzecie pod uwagę jak to będzie odebrane. Zarządzanie przy pomocy dekretów, usuwanie postów etc ma przysporzyć grze sympatyków ? Szanuję... Gratuluję postawy.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń