środa, 30 listopada 2011

KIELECKA PREMIERA OGNIEM I MIECZEM    
    Drodzy czytelnicy i obserwatorzy. Mam zaszczyt poinformować o kieleckiej premierze  znakomicie zapowiadającej się, historycznej gry bitewnej Ogniem i Mieczem, opartej na wojennych realiach XVII wiecznej Rzeczpospolitej.
Wielu fanów tegoż systemu wykorzystało już okazję, żeby zaopatrzyć się w jeszcze ciepły podręcznik do gry na warszawskiej premierze  podczas Targów Książki Historycznej. Poniżej link do reportażu  z imprezy,  która okazała się być nie lada sukcesem ;-) 
 
 Dla tych którzy chcieliby spotkać się z twórcami OiM,  zapoznać z systemem,  nauczyć się stawiać  w nim pierwsze kroki,  zobaczyć pokaz gry na pięknie wykonanej makiecie z  modelami terenu, budynkami  odwzorowanymi  wg historycznych realiów , zakupić  znakomity i pięknie wydany podręcznik, wreszcie uzyskać dedykację autorów,   a nie mieli okazji do tej pory tego uczynić, zapraszamy do kieleckiego  sklepu WARGAMER  na 10 grudnia.
 
Do zorganizowania całej imprezy przyczynił się  znacząco mój kolega  Norbert –‘Furion’ (nazwisko znane autorowi;-) – prowadzący kielecki  sklep WG, pasjonat wojskowości XVII wiecznej , reenactor Najemnej Roty Muszkieterskiej, najwierniejszy sojusznik autorów systemu OiM, doświadczony  wargamer- serdecznie pozdrawiam ;-)
O rocie muszkieterskiej wspominam nie przypadkowo. W sklepie znajduje się punkt rekrutacyjny dla tej formacji.
W razie przekonania się  do zalet i wartości poznawczych jakie niesie ze sobą system bitewny  OiM,  sklep dysponuje znakomitymi warunkami do gry.  , Jest tam kilkanaście stołów na których miłośnicy  miniaturowych figurek żołnierzy mogą rozłożyć swoje armie i stoczyć nie jedną bitwę, nie tylko na zasadach OiM.  Jestem przekonany, że frekwencja będzie wysoka, a system spotka się z dużym zainteresowaniem, bo naprawdę  wart jest tego.
 Do każdego zakupionego na imprezie podręcznika dołączane będą  promocyjne figurki 15 mm,  pięknie wykonane, specjalnie na tę okazję, z  serii limitowanej poświęconej bohaterom Trylogii  Henryka Sienkiewicza.
Serdecznie zapraszam w imieniu twórców OiM i całego zespołu oraz w szczególności imć Norberta –‘Furiona’.
Adres sklepu Wargamer
KIELCE
ul.WSPÓLNA 21
Pozdrawiam A.

2 komentarze:

  1. Arturze, a Ty też się tam pojawisz?

    OdpowiedzUsuń
  2. No ba ;-) pewnie że będę;-) choć niestety nieco później.Za to moja skromna, zbrojna reprezentacja będzie tam już wcześniej-niech się poznają z kolegami których właścicielem jest Norbert, . Wkrótce staną przeciwko sobie ;-)

    OdpowiedzUsuń